Prosinec 2007

Zima

14. prosince 2007 v 10:53 Ostatní
Zamrzlá řeka
Vodápád v zimě
Zmrzlá vodaMěsíc u zimní řekyPřírodaPřírodaPřírodaPřírodaLedová kraPřírodaPříroda

Dokonalost sama o sobě

14. prosince 2007 v 10:51
Kurvení? Ne, nikdy. Teda už nikdy, nikdy od teď, ne já. Prosím, prosím, ne ty... Nechci, abys, však víš... Přemýšlej, je to tvoje věc a já si strašně přeju, abych ti mohla říct něco jiného, než to, co bych sama v tvé situaci nechtěla slyšet... chci ti pomoct, ale jako obvykle nevím, co bych řekla a udělala, budu o tobě přemýšlet. Aspoň
Je naprosto skvělé, že existuje icq, přes které si můžeme popovídat, když jsme spolu jednou za rok... Mám tě ráda! Furt jsi pro mě na předních příčkách, vlastně odjakživa, hrozně ti přeju, aby se K. trochu urychlil, co se týče jeho myšlenkových pochodů.* spiklenecký výraz *
Pořád to stejné, ne-li víc... Jmelí? Konečně jednou... Zítra, zítra. Zas všechno, vykřičníky a vykřičníky a exploze a výbuchy a spojování a rozpojování a anarchie, pojďme porušovat zákony! (Ehm, třeba nejít přes přechod.)
Zítra, zítra a když jsme u toho zítra, tak zítra bude Matylda a Emílie a já a ty a taky ten dlouhovlasý zrzoun, co bude doplňovat... Bude to geniální a když ne, tak se tomu zasmějeme a uděláme to jindy. Mám strach a těším se, jen aby to neviděl pan G. Když nic, tak se tam aspoň najíme.
A všem vzkazuju, že všichni všechny pozdravují!!!
Juchů, hotovó.
Teď mi nic nechybí.

Veselá histroka

14. prosince 2007 v 10:51

Barevné lentilky

Jednou se v ordinaci objevila maminka s asi tříletou holčičkou. Paní doktorka si nejprve myslela, že si pacientka vzala s sebou dceru, ale pak se dozvěděla, že přivedla na kontrolu právě ji. "Představte si, paní doktorko, co jsem včera zjistila. Koupala jsem svou dceru a ona měla barevný výtok z pochvy. Něco mezi modrou a zelenou barvou," vyprávěla maminka. Paní doktorka začala holčičku vyšetřovat a přitom se zeptala, zdali si holčička se svou "šmoulinkou" nehrála. "Nehrála paní doktorko, jen jsem si do ní schovala lentilky. A ony se tam ztratily," svěřila se holčička.

Animace =)

14. prosince 2007 v 10:47 Animace

JAK SE VÁM LIBÍ TYTO ANIMACE??

(napište do komentářu)

Gymnastika

4. prosince 2007 v 11:14 Gymnastika

Bleskovka

4. prosince 2007 v 10:49 Bleskovky
Tak a po dlohé době je tady bleskovka!
Jak se máš?
Do které třídy chodíš?
Spřátelíš si blogy?
Líbí se ti tady?
Ahoj.

NEJKY NEJ

3. prosince 2007 v 19:08
MOJE NEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ KÁMOŠKY

V gymně ATD.

3. prosince 2007 v 17:21 Video

Moje

3. prosince 2007 v 15:07 | Gabka
Video naší třídy ale 1 fotka tam napatří.